Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Android Studio IDE - офіційне середовище розробки для Android

androidstudio

9 грудня 2014 р. офіційно оголошено про вихід Android Studio IDE зі стадії beta. Базується Android Studio на основі IntelliJ Studio.

Детальніше: https://developer.android.com/sdk/index.html

SciLab

scilab

Scilab - безкоштовний програмний пакет з відкритим кодом для математичних розрахунків, шо створює потужне обчислювальне середовище для інженерних та наукових застосувань.

 

Детальніше...

PBP 3.0 Student Edition

PBP Exp 300

PBP на сьогодні є промисловим стандартом мови програмування BASIC для мікроконтролерів PIC фірми Microchip.  У доробкові microEngineering Labs, Inc - 15 років успіху у комерційній та некомерційній сферах.

 

 

 

Детальніше...

Середовище розробки MPLAB® X IDE

mplab

MPLAB® X IDE - програмне середовище, яке працює під керуванням Windows®, Mac OS®, Linux® та призначене для розробки та відлагодження програм для мікроконтролерів та цифрових сигнальних контролерів фірми Microchip.

MPLAB® X IDE базується на основі середовища розробки з відкритим програмним кодом NetBeans IDE (Oracle).

Детальніше...

Безкоштовні студентські ліцензії на професійні засоби розробки від JetBrains

jetbrains

Якщо Ви цікавитеся Java, PHP, Ruby, Python, JavaScript, Objective-C, .NET і навчаєтеся чи викладаєте в університеті, JetBrains пропонує безкоштовні річні студентські ліцензії на увесь ряд своїх продуктів: ReSharper, dotTrace, dotCover, dotMemory, IntelliJ IDEA, RubyMine, PyCharm, CLion, PhpStorm, WebStorm, AppCode.

Для отримання ліцензії слід скористатися посвідченням ISIC/ITIC або вказати при реєстрації поштову скриньку з доменом університету (@pu.if.ua - приймаються).

Детальніше: https://www.jetbrains.com/estore/students/