Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Кібер-турнір з Ворміксу

titleВ суботу 26 грудня 2015 року в приміщенні Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника відбувся перший в Україні кібер-турнір з комп’ютерної гри «Вормікс». В кібер-турнірі прийняли участь учні 7-11 класів шкіл та відповідні їм по віку учні ліцеїв, професійних училищ та технікумів. Турнір мав на меті ознайомити учнів з одним з провідних вищих навчальних закладів Прикарпаття та через гру зацікавити потенційних студентів до розроблення програмного забезпечення.

Детальніше...

Ігровий кібер-турнір з "Ворміксу"

wormЗ метою зацікавлення учнівської молоді проблемами та технологіями інформатики та сучасної комп’ютерної техніки, в рамках «Національної програми інформатизації України», за підтримки Івано-Франківського ІТ-кластера, кафедра інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» проводить кібер-турнір з комп’ютерної гри «Вормікс».

Детальніше...

Півфінал світу з програмування

Студенти факультету серед учасників Південно-східного європейського півфіналу студентської першості світу з програмування ACM-ICPC

Детальніше...

Змагання з технічного програмування "Techno Programming Contest"

Кафедрою інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння провідних компаній-розробників програмного забезпечення "SoftJourn", "SoftServe" "BVBlogic" проведене міжвузівське змагання-cемінар з технічного програмування "Techno Programming Contest".

На семінарі провідні фахівці компаній-розробників програмного забезпечення мали нагоду передати свій досвід в вибраних галузях програмування, в першу чергу тих, що стосуються мобільних застосувань. Виступи доповідачів Святослава Зуб’яка ("BVBlogic") та Олександра Побуринного ("SoftJourn") стосувались особливостей розробки для IOS (AppleiPhone, тощо) для початківців. Крім того, зацікавленість викликали питання вступу до фаху, на кшталт: "З чого починати професійну діяльність?". Відповіді на такі питання намагався надати Юрій Безгачнюк ("SoftServe").

Детальніше...