Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Наша студентка - призер європейських змагань

Наша студентка Людмила Рішко, яка навчається за освітньою програмою"Магістр" на спеціальності "Середня освіта (інформатика)", стала призеркою європейських змагань "eSkills for Jobs 2016 Competitions" в номінації "Young digital talent" (розробка Scratch-ігор).

Детальніше...

Змагання зі Scratch-ігор

Щороку Європейська комісія оголошує змагання комп'ютерних ігор, створених засобами Scratch. Цього року в цих змаганнях бере участь і проект нашої студентки - магістрантки спеціальності "Середня освіта, інформатика". Оцінювання проекту складається з двох частин - оцінки журі та, як тепер модно, оцінки користувачів. Оцінка користувачів базується на кількості лайків під відео, яке рекламує-описує-пояснює створену гру. Гра, представлена нашою студенткою, має ідею, таку актуальну зараз для України, та і не тільки - ідею встановлення миру на Землі. Бажаючі ознайомитися з описом гри та переглянути саму гру можутьперейти за посиланням:

About the game

eSkills for Jobs 2016 competition

{jcomments on}The competition organised within the context of the eSkills for Jobs awareness raising campaign aims to promote positive and creative attitude towards digital technology and inspire Europeans to improve their command of information and communication technology skills.

 

More

 

Навчаємося з Google

Розпочинається Цифрове перетворення Івано-Франківської області. В рамках програми спільнота педагогів Навчаємося з Google ініціює тренінг з організації безпечного середовища в мережі інтернет, ознайомлення з технологіями демонстрації та поширення даних.

Детальніше

Рекомендовано прочитати

Напевно багато кому в нашому прогнилому суспільстві (як і в універі) це б не сподобалось. Читайте, робіть висновки...

Детальніше...