Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Практика

Розподіл студентів на практику:

ОР "МАГІСТР", спеціальність "Середня освіта (Інформатика)"

(1 рік навчання)

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 

ОР "БАКАЛАВР", спеціальність "Інформатика"

(4 курс)

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 

ОР "БАКАЛАВР", спеціальність "Середня освіта (Інформатика)"

(2 курс)

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

 

Попередній захист магістерських робіт

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Відповідно до розпорядження ректорату №97-р «Про підготовку і проведення атестації випускників університету ОР МАГІСТР, молодший спеціаліст у 2018 році» від 19.12.2017

   Попередній захист магістерських робіт по кафедрі  Інформатики

Провести 23 січня 2018 року.
ауд. 314.,  13.00 год.

Зав. кафедри
Петришин Л.Б.

Наша студентка - призер європейських змагань

Наша студентка Людмила Рішко, яка навчається за освітньою програмою"Магістр" на спеціальності "Середня освіта (інформатика)", стала призеркою європейських змагань "eSkills for Jobs 2016 Competitions" в номінації "Young digital talent" (розробка Scratch-ігор).

Детальніше...

Змагання зі Scratch-ігор

Щороку Європейська комісія оголошує змагання комп'ютерних ігор, створених засобами Scratch. Цього року в цих змаганнях бере участь і проект нашої студентки - магістрантки спеціальності "Середня освіта, інформатика". Оцінювання проекту складається з двох частин - оцінки журі та, як тепер модно, оцінки користувачів. Оцінка користувачів базується на кількості лайків під відео, яке рекламує-описує-пояснює створену гру. Гра, представлена нашою студенткою, має ідею, таку актуальну зараз для України, та і не тільки - ідею встановлення миру на Землі. Бажаючі ознайомитися з описом гри та переглянути саму гру можутьперейти за посиланням:

About the game

eSkills for Jobs 2016 competition

{jcomments on}The competition organised within the context of the eSkills for Jobs awareness raising campaign aims to promote positive and creative attitude towards digital technology and inspire Europeans to improve their command of information and communication technology skills.

 

More

 

Головна > Актуально > ІТКІ-2015 > Новини, оголошення