Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Ровінський Віктор Анатолійович

MyKrakowFotoSmall   

канд.тех.наук, 

доцент

Закінчив державний університет «Львівська Політехніка», 1996 р.

Тема наукового дослідження: "Моделювання аналогових електронних кіл за допомогою технологій цифрових хвилевих фільтрів та вивчення способів максималізації швидкості виконання їх реалізації"

Навчально-методична робота

Читає курси:
"Програмування - С/С++/С#", "Архітектура ЕОМ","Основи прожект- менеджменту та бізнес-аналізу","Вимірювальні перетворювачі", "Мікропрограмування", "Проектування програмних систем"

Наукові інтереси

Мікропроцесорна техніка, цифрова обробка сигналів, моделювання акустичних процесів.

Основна інформація

Народився 5 березня 1973р в м.Івано-Франківську. Закінчив СШ №16 та ДМШ №1. В 1990р вступив до факультету радіоелектроніки Новгородського політехнічного інституту.

З 1992р. - студент радіотехнічного факультету ДУ "Львівська політехніка" спеціальності "радіотехніка". З 1994-1998р працював лаборантом каб. фізики СШ№16, майстром з ремонту радіоелектронної апаратури ТзоВ "Легіон", ПП "Престиж", інженером в ТзоВ "Універсал-шоу". 

З 1998р - провідний інженер кафедри "інформаційно-вимірювальної техніки" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) З 1998 по 2000р - проектував і впроваджував інформаційно вимірювальну систему для автоматизації дзвонової витратовимірювальної системи для повірки промислових лічильників газу ТзоВ "КримТеплоКомунЕнерго".

З 2000р - асистент, а згодом (2007р) і доцент кафедри "автоматизованого управління" ІФНТУНГ. Займався проблемами діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти (станків-качалок) методами ватметрограм та динамограм. В 2004р захистив кандидатську дисертацію на тему "Вдосконалення ватметрографічних методів діагностування штангових глибинно-насосних установок для видобутку нафти та розробка технічних засобів для їх реалізації". З 2009р домінуючою сферою інтересів стала цифрова обробка сигналів.

З 2012р - доцент каф.інформатики ДВНЗ "Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника" 

Автор більше 60 наукових та науково-методичних праць.

Курси

1. Colfax International,Ltd: Parallel programming and optimization for Intel architecture

Colfax Certification Viktor Rovinsky small

 2. Києво-Могилянська академія (на базі Prometheus): Комунікаційні інструменти для побудови репутації

Certificate

 3.Lviv IT school (на базі Prometheus): Основи тестування програмного забезпечення

CertificateTest

Головна > Ровінський В. А.