Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Змагання з технічного програмування "Techno Programming Contest"

Кафедрою інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за сприяння провідних компаній-розробників програмного забезпечення "SoftJourn", "SoftServe" "BVBlogic" проведене міжвузівське змагання-cемінар з технічного програмування "Techno Programming Contest".

На семінарі провідні фахівці компаній-розробників програмного забезпечення мали нагоду передати свій досвід в вибраних галузях програмування, в першу чергу тих, що стосуються мобільних застосувань. Виступи доповідачів Святослава Зуб’яка ("BVBlogic") та Олександра Побуринного ("SoftJourn") стосувались особливостей розробки для IOS (AppleiPhone, тощо) для початківців. Крім того, зацікавленість викликали питання вступу до фаху, на кшталт: "З чого починати професійну діяльність?". Відповіді на такі питання намагався надати Юрій Безгачнюк ("SoftServe").

Змагання відрізнялося можливістю вільного доступу до будь-яких довідкових матеріалів, що максимально наближало його до реального процесу промислового програмування. Наполегливість учасників, їх знання основних технологічних способів оптимізації програм та здатність роботи з технічною літературою (в тому числі іноземними мовами) - ось основні критерії, які визначають переможців в таких змаганнях.

В заході прийняло участь в загальному 11 учасників з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ, проте, був представлений тільки одним учасником). Організатори мають надію, що в наступних змаганнях приймуть участь більше учасників з різних вищих навчальних закладів, що зробить змагання більш напруженим та цікавим.

Після чотиригодинного змагання переможцями виявилися студенти ПНУ ім.В.Стефаника спеціальності "інформатика" Василь Стрипа, Володимир Прокопів, та Ігор Мельник (І,ІІ та ІІІ місця, відповідно). Учасник від ІФНТУНГ Іван Сухецький за загальним рейтингом посів 5 місце.

Пропонуємо короткий фотозвіт:

Вступне слово від організаторів конкурсу мають: доц. В.А. Ровінський....

....та заступник декана факультету математики та інформатики, доц. А.В.Соломко

blogger

Виступ Святослава Зуб’яка - представника компанції BVBlogic

Виступи фахівців завжди викликають загальне зацікавлення аудиторії...

Олександр Побуринний ("SoftJourn") наголошує на важливості англійської в програмуванні для iPhone

Юрій Безгачнюк ("SoftServe") - про особливості філософії комерційного програмування.

Початок етапу роботи над завданнями...

Практичні завдання не завжди бувають легкими...

Василь Стрипа отримує головний приз, та грамоту за зайняте І-е місце.
Зовнішній накопичувач інформації (500Гб) в господарстві пригодиться...

Головна > Олімпіади та конкурси > Змагання з технічного програмування "Techno Programming Contest"