Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

International Conference of Young Mathematicians

 

International Conference
of Young Mathematicians

June 3–6, 2015
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine, Kyiv

Міжнародна конференція молодих математиків проходитиме в Інституті математики НАН України з 3 по 6 червня 2015 року. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Вона стане корисною для всіх її учасників у створенні нових наукових контактів та обміну думок між колегами. Кожен учасник матиме можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~20 хв.), або представивши постер.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 15 квітня 2015 року. Будь ласка, зареєструйтесь, використовуючи цю форму.

Для участі в роботі конференції та публікації тез необхідно до 30 квітня сплатити організаційний внесок:

  • 150 грн — для учасників з України;
  • 30 € — для інших учасників.
Розмір оргвнеску вказано без урахування вартості переказу та банківських послуг. До оргвнеску включено публікацію тез та організацію доповідей на конференції. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. Банківські реквізити для оплати можна знайти тут.

Збірник тез доповідей буде виданий до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції young@imath.kiev.ua не пізніше 15 квітня 2015 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTex без використання макросів і команд, створених користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати тільки одні тези.