Baner MIF

Ban CONF

Ban CONF

Помилка
  • XML Parsing Error at 22:65. Error 73: > required

Студенти Прикарпатського університету розпочали навчання в AGH

Група студентів Прикарпатського університету (18 осіб, набір на 2 ступінь - 2013 р.) спеціальностей «Інформатика» та «Прикладна математика» розпочала навчання у ТУ AGH за програмою подвійного магістерського дипломування.

Делегацією факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у складі зав. каф. інформатики, проф. Петришина Л. Б., доц. каф. інформатики Горєлова В. О. у відповідності до плану виконання робіт за угодою про співпрацю № 88 від 08.02.2008 р., а також порозуміння про спільне навчання 2 ступеню від 28.09.2013 р. між Науково-технічним університетом AGH ім. Сташіца (м. Краків):

- проведено зустрічі із керівництвом факультету управління AGH (декан проф. надзв. Пьйотр Лебковський, продекан др. Даріуш Саля, продекан др. Марек Дудек, заст. зав. каф. прикладної інформатики WZ AGH др. Єжи Дуда, вч. секретар WZ AGH др. Яцек Обжуд);

- прийнято рішення про подальший розвиток співпраці ПНУ та AGH щодо програми спільного навчання студентів спеціальностей «Інформатика» та «Прикладна математика» на 2014-2015 н.р. за спеціальністю «Інформатика і екнометрія».

Головна > Міжнародна співпраця > Студенти Прикарпатського університету розпочали навчання в AGH