Наші студенти стали призерами чемпіонату України з боксу

Нещодавно в Києві відбувся чемпіонат України серед студентів (18-25 років) з боксу. У ньому взяли участь 129 учасників із 18 областей країни.

У складі збірної Прикарпатського університету виступили наші титуловані спортсмени – студенти 3 курсу факультету фізичного виховання і спорту Ашот Кочарян та Василь Ткачук, студент 3 курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Степан Гутак та Едуард Трофименко (обласна ДЮСШ, випускник Івано-Франківського коледжу ПНУ).

За підсумками 5-денного змагального марафону серед чоловіків переможцем чемпіонату у ваговій категорії 57 кг став Едуард Трофименко (тренер – В.Поляков). Срібну медаль у ваговій категорії 60 кг здобув Степан Гутак (тренер – Федоришин Б.Б.). Також призером чемпіонату у ваговій категорії 86 кг став Ашот Кочарян  (тренер –  Івлєв О.О.). Василь Ткачук посів 5-те місце у ваговій категорії +92 кг (тренер-тренер Вінтоняк Т.М.).